Sık Sorulan Sorular

B2B ekibi olarak geliştirdiğimiz yazılımın gerçek sorunlara çözümler üretmesini amaçlıyoruz. SaaS tabanlı alt yapımız sayesinde uygun fiyatlara birçok firmaya çözüm üretebiliyoruz.

B2B Biz

B2B Biz Nedir?

B2B Biz en basit anlamda, ERP, Muhsebe programınızı web ortamına taşıyan böylece verilerinize her yerden ve her platformdan ulaşmanızı sağlayan Saas Tabanlı bir yazılımdır. Ayrıca Bb2 Biz seçeceğiniz pakete göre plasiyer ve bayilerinizin de sizin tanımladığınız yetkiler dahilinde web'den ve mobilden Cari hareket ekstrelerini, raporları stokları vb. verileri görüp, sipariş verebildikleri farklı çözümler sunar.

Hangi Programları Destekler?

B2B biz microsoft sql veritabanı kullanan tüm ERP yazılımlarıyla çalışabilir. Şu anda aktif olarak Logo (Starter, Tiger), Mikro, Nebim, Miyosis programlarına aktarım araçlarımız geliştirilmektedir.

Nasıl Kullanabilirim?

B2B Biz için demo talebinde bulunup örnek verilerle hazırlanmış bir sürümü test edebilirsiniz. Kendi verilerinizle çalışmak için size en uygun paketi seçip plasiyer ve bayi sayısına karar verip sipariş verebilirsiniz.

Çalışma Şekli

B2B Biz Nasıl Çalışıyor?

B2B biz güvenli aktarım aracıyla programınızdan verilerinizi anlık olarak buluta taşıyor ve gelen siparişlerinizi de anlık olarak programınıza aktarıyor. Bunu anlık olarak yaptığı için programda değiştirdiğiniz bilgiler anında b2b biz ekranında da görünür. Cari hareketler, bakiyeler, stok hareket detayları stok miktar bilgileri, hatta raporlamalar bile anlık olarak güncellenir. Plasiyerleriniz ve bayileriniz de programınızdan verdiğiniz yetkiler dahilinde kendi ekranlarından güncel olarak bu verileri görebilirler

Güvenli mi?

B2b Biz programınızın datasına direk müdahale etmez.Veritabanınıza erişim için sizin port açmanıza gerek yoktur. Aktarım aracımız datalarınızı bulut veritabanına taşır ve gelen sipariş datalarını güvenlik filtresinden geçirerek veritabanınıza kaydeder. Ayrıca yaptığı tüm işlemleri de log kayıtlarında tutar. Verileriniz bulutta yüksek hızdaki sunucularımızda kriptolanarak saklanır. Siz izin vermediğiniz sürece datalarınıza b2b biz ekibi bile erişemez.

Diğer Yazılımlardan Farkı Nedir?

B2b Biz tamamen SaaS tabanlı alt yapısı sayesinde aynı anda ve kalitede yüz binlerce kullanıcıya hizmet verebilecek şekilde yapılandırıldı. Tüm güncellemeler anında panelinize yansıdığı için her zaman programın en son sürümünü kullanırsınız ve sürüm güncellemeleri için ekstra ücret ödemezsiniz.
Paket özelleştirmeleri yapabildiğiniz için kullanmadığınız modüllere ek ücret ödemezsiiz. Aylık ve yıllık ödeme planları sayesinde istediğiniz zaman aboneliğinizi iptal edebilirsiniz, taahhüt vermenize gerek yoktur. Plasiyer ve bayi sayılarını istediğiniz zaman arttırıp azaltabilirsiniz *aylık ödemeler için geçerli. Destek ücretsizdir ve kullandığınız süre boyunca destek almak için ekstra ücret ödemezsiniz.

Kullanıcı Deneyimi Nedir?

Aslında B2b Biz i diğer yazılımlardan ayıran en önemli özelliklerinden biri de arayüz tasarımı ve kullanıcımı deneyimine verdiği önemdir. Tablet cep telefonları ve bilgisayarlar için farklı arayüzlerle kullanıcıyı karşılar ve kulllanıcının veriye en hızlı şekilde ulaşmasını sağlar. Veritabanı mimarisinden arayüze kadar herşey kullanıcıların davranışları analiz edilerek tasarlanmıştır. Gece modu gibi tek tıklamayla kayıt gibi ince detaylar sayesinde kullanıcı hiç zorlanmadan panelleri rahatlıkla kullanır. Mesajlaşma, yapılacaklar listesi, sohbet ve istatistikler için özel grafik desteği sayesinde tüm iş yönetimini b2b biz üzerinde yapmanızı sağlayacak keyifli deneyim sunar.

Modül ve Eklentiler

Takip Modülleri

Tüm carilerinize ait alacak ve borç bilgilerini, hatta detaylı hareket raporlarını inceleyebilirsiniz. Plasiyerleriniz de sizin izin verdiğiniz carilere ait bu bilgileri inceleyebilirler. Ayrıca stok kart ve miktar bilgilerinizi de canlı olarak takip edebilirsiniz. Patron modülü sayesinde detaylı raporlara da takip ekranlarından ulaşabilirsiniz. Bayileriniz içinde takip modülü kullanabilirsiniz. Bayileriniz de kendi hareket bilgilerini kendi kullanıcı adı şifreleriyle girip inceleyebilirler.

Sipariş Modülü

Yakında!

Patron Ekranları

Yakında!

Entegrasyon Eklentileri

Yakında!